Lesrooster

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
08:45
Bodyfit Dames
08:45 - 09:45
Lea Dam
09:00
Bodyfit Dames
Sporthal Enterij
09:00 - 10:00
Lea Dam
Ouder/kind gym
09:00 - 10:00
Martina Kaandorp
Jongens Freestyle gym
09:00 - 10:00
Falko de Graaf
09:15
09:30
09:45
10:00
Breakdance
Semi-gevorderden
10:00 - 11:00
Falko de Graaf
10:15
10:30
10:45
11:00
Breakdance
Gevorderden
11:00 - 12:00
Falko de Graaf
11:15
11:30
11:45
15:00
Turnen
Groep 1 - 3
15:00 - 16:00
Caroline Welboren
15:15
15:30
15:45
16:00
Turnen
Groep 4 + 5
16:00 - 17:00
Caroline Welboren
Turnen
Groep 6 + 7
16:00 - 17:00
Ansjo Dokter
16:15
16:30
16:45
17:00
Turnen
Groep 8 en ouder
17:00 - 18:00
Ansjo Dokter
17:15
17:30
17:45
19:00
Bodyshape Dames
19:00 - 20:00
Angélique Liefting
Zumba
19:00 - 20:00
Margrete Punt
Feminine Hiphop
19:00 - 20:30
Sara Beentjes
19:15
19:30
19:45
20:00
Zumba
Gold
20:00 - 21:00
Margrete Punt
20:15
20:30
20:45

Maandag

  • Turnen Groep 1 - 3 · Caroline Welboren
    15:00 - 16:00
  • Turnen Groep 4 + 5 · Caroline Welboren
    16:00 - 17:00
  • Bodyshape Dames Angélique Liefting
    19:00 - 20:00

Dinsdag

  • Bodyfit Dames Sporthal Enterij · Lea Dam
    09:00 - 10:00
  • Zumba Margrete Punt
    19:00 - 20:00
  • Zumba Gold · Margrete Punt
    20:00 - 21:00

Woensdag

Donderdag

Zaterdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
08:45
Bodyfit Dames
08:45 - 09:45
Lea Dam
09:00
Bodyfit Dames
Sporthal Enterij
09:00 - 10:00
Lea Dam
09:15
09:30
09:45

Dinsdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19:00
Bodyshape Dames
19:00 - 20:00
Angélique Liefting
19:15
19:30
19:45

Maandag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
10:00
Breakdance
Semi-gevorderden
10:00 - 11:00
Falko de Graaf
10:15
10:30
10:45
11:00
Breakdance
Gevorderden
11:00 - 12:00
Falko de Graaf
11:15
11:30
11:45

Zaterdag

  • Breakdance Semi-gevorderden · Falko de Graaf
    10:00 - 11:00
  • Breakdance Gevorderden · Falko de Graaf
    11:00 - 12:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19:00
Feminine Hiphop
19:00 - 20:30
Sara Beentjes
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
Jongens Freestyle gym
09:00 - 10:00
Falko de Graaf
09:15
09:30
09:45

Zaterdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
Ouder/kind gym
09:00 - 10:00
Martina Kaandorp
09:15
09:30
09:45

Woensdag

No events available!
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
15:00
Turnen
Groep 1 - 3
15:00 - 16:00
Caroline Welboren
15:15
15:30
15:45
16:00
Turnen
Groep 4 + 5
16:00 - 17:00
Caroline Welboren
Turnen
Groep 6 + 7
16:00 - 17:00
Ansjo Dokter
16:15
16:30
16:45
17:00
Turnen
Groep 8 en ouder
17:00 - 18:00
Ansjo Dokter
17:15
17:30
17:45

Maandag

  • Turnen Groep 1 - 3 · Caroline Welboren
    15:00 - 16:00
  • Turnen Groep 4 + 5 · Caroline Welboren
    16:00 - 17:00

Woensdag

  • Turnen Groep 6 + 7 · Ansjo Dokter
    16:00 - 17:00
  • Turnen Groep 8 en ouder · Ansjo Dokter
    17:00 - 18:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19:00
Zumba
19:00 - 20:00
Margrete Punt
19:15
19:30
19:45
20:00
Zumba
Gold
20:00 - 21:00
Margrete Punt
20:15
20:30
20:45

Dinsdag

  • Zumba Margrete Punt
    19:00 - 20:00
  • Zumba Gold · Margrete Punt
    20:00 - 21:00
No events available!